Městská doprava v Klášterci nad Ohří
Pohled na jeden z menších provozů městské dopravy, který je plně v soukromých rukou. Přesto však, by mu mohli některé "velké provozy" závidět. Veškerý vozový park je ve firemním nátěru se zřetelným názvem provozovatele na bocích vozidla, případně i znakem města; opravy jsou prováděny ve vlastních dílnách, k tomu vcelku slušně vypadají zastávky s moderními přístřešky pro cestující a vkusně vypadajícími označníky.
Městská doprava je v Klášterci nad Ohří provozována od roku 1997. Její provoz zajišťuje místní dopravce - Pavel Škramlík. Pro MHD jsou v současné době vyčleněny čtyři autobusy. Jeden nízkopodlažní, desetimetrový, dva menší a klasická Karosa, která bývá vypravována na linku do průmyslové zóny. Všechny vozy jsou v různých variantách firemního nátěru. Zbytek vozového parku tvoří linkové a zájezdové autobusy.

Oprava železničního přejezdu
30.8.2012

Ve dnech 5. až 6. září 2012 proběhne oprava železničního přejezdu v Klášterci nad Ohří. Z tohoto důvodu bude doprava přes přejezd svedena do jednoho pruhu.

Nová fotogalerie a doplnění fotek Karosy LC735
11.7.2012

Po delší době se poštěstilo potkat Karosu LC735 4U6 4717, na stránku tohoto vozu tak přibylo pár dalších fotografií. Zároveň bylo předěláno zobrazování fotek. V souvislosti s postupnými aktualizacemi bude většina galerií předělána do nového provedení

Oprava okružní ulice
26.6.2012

Opravy se na přelomu let 2011 a 2012 dočkala Okružní ulice v Klášterci. Kromě nového asfaltu, došlo k opravě parkovišť a vytvoření dalších parkovních míst, úprávám autobusových zastávek na obou stranách ulice atd.

Opraví zámecký park
18.6.2012

Většího množství úprav se dočká zámecký park, díky získané dotaci devět miliónů korun by měl získat zpět svojí původní romantickou podobu. Práce by měli začít na podzim letošního roku a skončit na jaře 2014. Více informací v článku na stránkách deníku Chomutovska - Zpustlý zámecký park...
Jen si neodpustím poznámku, proč se park nechal zpustnout?

První aktualizace roku 2012
4.1.2012

V první aktualizaci nového roku přidáváme fotografii nízkopodlažního SORu BN 10,5. V průběhu ledna pro vás budemem mít ještě jednu zajímavou aktualizaci, ale tu si prozatím necháme jako překvapení.
Nejen o městské dopravě v Klášterci nad Ohří - klasterec.xf.cz